Tag : кое

Лајфстајл Сцена

Телото на божица го стегна во црвено: Огнено издание на Џеј Ло кое ќе ве излуди! (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез (50) се појави на сетот за новиот филм „Marry me“ во кој глуми со Џен Бредли, а се појави во огнено издание кое...
Лајфстајл Сцена

„СЕ СЛУЧИ ЧУДО“: Ким Кардашијан во издание за кое долго ќе се зборува! (ФОТО)

Igor
Ким Кардашијан често е на удар на критики поради својот стил на облекување, но нејзиното последно модно издание многумина целосно ги изненади. За доделувањето на...
Кујна Сцена

Брзо и неодоливо вкусно: Колаче со кокос за кое не ви е потребно брашно и шеќер (ВИДЕО)

Igor
Доколку сте љубител на оние брзи рецепти за колачи кои бараат мал труд и време, ова е совршениот рецепт за вас. Затоа денес ви претставуваме...
Лајфстајл Сцена

ЗДРАВКО ЧОЛИЌ: Уметничкото име за кое никогаш не зборувал

Igor
Тешко е да се поверува дека по толку години успешна кариера постои нешто што фановите не го знаат за популарниот пејач Здрако Чолиќ, но сега...
Сцена Убавина

Дали смеете да го користите млекото за сончање кое ви останало од лани?

Igor
Време е на летни одмори. Покрај цената на аранжманот, треба да се размисли и за дополнителните трошоци: нов костим за капење или истиот од лани?...
Сцена Хороскоп

Прочитајте кое е вашето идеално место за живеење според хороскопскиот знак

Igor
Погледнете што вели астрологијата за тоа кое е идеалното место за живеење за секој хороскопски знак. Овен Овните се создадени за активен живот и многу...
Лајфстајл

Што мислите, кое е идеалното место за секс според мажите?

Igor
Не станува збор ниту за спалната соба, ниту за кујната. Верувале или не, едно ново истражување кое било спроведено од страна на компанија за производство...
Живот

Бикини кое изгледа како некој да ве држи за градите ги излуди модните блогерки (ФОТО)

Igor
Модните блогерки веќе го носат ова сјајно бикини… Ова сигурно е најлудото бикини кое сте имале прилика да го видите досега. View this post on...
Лајфстајл Сцена

Име кое никој не го очекуваше: Официјално објавено името на кралското бебе

Igor
Новородениот син на британскиот принц Хари и Војвотката од Сасекс, новото кралско бебе, ќе се вика Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор, соопшти денес Бекингемската палата. Меган Маркл...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian