Tag : чудо

Лајфстајл Сцена

„СЕ СЛУЧИ ЧУДО“: Ким Кардашијан во издание за кое долго ќе се зборува! (ФОТО)

Igor
Ким Кардашијан често е на удар на критики поради својот стил на облекување, но нејзиното последно модно издание многумина целосно ги изненади. За доделувањето на...
Лајфстајл Сцена

ОВА Е ВИСТИНСКО ЧУДО: МАСЛО ОД СЕДУМ КАНДИЛА! Вака по втор пат забременила Сека Алексиќ!

Igor
Сека Алексиќ е во шестата недела од бременоста, а пејачката веднаш по Божиќниот пост се причестила и потоа отпатувала со својот духовен татко Никола на...
Живот

Како да ги подготвите стапалата за сандали – Оваа маска ќе го реши вашиот проблем!

Igor
Уште малку отворените сандали ќе станат неизоставен моден детаљ, но за да ги носите со гордост, ќе мора да ги подготвите стапалата. За таа цел...
Кујна Сцена

Чудо од чоколадо: Брза, едноставна и вкусна посластица која ќе ве воодушеви

Igor
Чудото од чоколадо е кремаста и вкусна посластица која ќе ги воодушеви и најпребирливите љубители на благо. За подготовка не ви треба повеќе од половина...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian