Ознака : зборува

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Мадона гола во када зборува за коронавирусот: Многумина се согласуваат дека ништо побизарно одамна не виделе! (ВИДЕО)

Еспресо
Мадона е ѕвезда родена да шокира, а за тоа не бира ниту средство ниту време… Пејачката (61) се соблече гола, влезе во када со листови...
Uncategorized

ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА СИТЕ – Индира Форца го претстави она на што долго работеше, а за ова ќе зборува ЦЕЛ РЕГИОН (ВИДЕО)

Слободен печат
Горко-слатките спомени, кои сите ги носиме во душата, е темата на новиот сингл на Индира „Првиот се памти“. Љубовната песна, во која може многумина да...
Лајфстајл Сцена

„СЕ СЛУЧИ ЧУДО“: Ким Кардашијан во издание за кое долго ќе се зборува! (ФОТО)

Igor
Ким Кардашијан често е на удар на критики поради својот стил на облекување, но нејзиното последно модно издание многумина целосно ги изненади. За доделувањето на...
Лајфстајл Сцена

Хари повторно на удар на медиумите: Меган му зборува, тој ја игнорира (ВИДЕО)

Igor
Јавноста повторно го заврте вниманието кон кралскиот пар принцот Хари и Меган Маркл кои со своето однесување во јавноста предизвикуваат чудење. Тие биле присутни на...
Лајфстајл Сцена

Марија Шерифовиќ се соблече во купачи: Цел интернет зборува за ова!

Igor
Пејачката Марија Шерифовиќ објави слика во костим за капење од патувањето во Америка и тогаш за прв пат покажа како изгледа кога ќе се разголи....