03:45 - 23 јуни, 2024

Ознака : када

ВестиЕспресоСлајдер

Мерилин Монро на денешен ден во 1954 година ја сними сексипилната сцена во када за филмот „Седум години верност“ ВИДЕО

Еспресо
Се сеќавате на познатата сцена со када во филмот „Седум години верност“ со легендарната холивудска ѕвезда Мерилин Монро?  Кадарот е снимен на 2 ноември 1954...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Мадона гола во када зборува за коронавирусот: Многумина се согласуваат дека ништо побизарно одамна не виделе! (ВИДЕО)

Еспресо
Мадона е ѕвезда родена да шокира, а за тоа не бира ниту средство ниту време… Пејачката (61) се соблече гола, влезе во када со листови...
Секојдневие

Кармата на дело: Купила 18 тоалетни, а децата и ги потопиле сите! (ФОТО)

Еспресо
Пандемијата од коронавирусот многу луѓе ги испаничи со прогласувањето на карантин и затоа тие ги преплавија маркетите во потрага по продукти за преживување, но во...
ЛајфстајлСцена

Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО)

Igor
Познатата водителка Лила Филиповска екстравагантна како и секогаш, и овој пат успеа да го „запали“ Инстаграм. Таа на својот Инстаграм профил објави жешки и провокативни...
ЛајфстајлСцена

ГОЛА ВО КАДА го прослави јубилејот од десет години од објавувањето на НАЈПОЗНАТИОТ СИНГЛ (ФОТО)

Igor
Пејачката позираше во соблекувалната… Пејачката Лејди Гага во свој стил го одбележа јубилејот од десет години од премиерата на својот хит сингл „Bad Romance“ и...
ЛајфстајлСцена

Се бањаа голи во кадата и добија неочекувано друштво (ВИДЕО)

Igor
Додека познатата руска инфлуенсерка Ксенија Манекен се бањаше со своето момчe Тимур, во тоалетот им упадна неочекувано друштво. Парот се забавуваше во преполната када со...
ЛајфстајлСцена

Туна објави фотографии од када, ама не е сама (ФОТО)

Igor
Познатата пејачка од Скопје, Туна Сејдиу продолжува да биде активна и следена на социјалните мрежи, преку кои честопати споделува фотографии и видеа од нејзиниот секојдневен...