19.8 C
Скопје
01:42 - 18 јуни, 2024

Ознака : јубилејот

ЛајфстајлСцена

ГОЛА ВО КАДА го прослави јубилејот од десет години од објавувањето на НАЈПОЗНАТИОТ СИНГЛ (ФОТО)

Igor
Пејачката позираше во соблекувалната… Пејачката Лејди Гага во свој стил го одбележа јубилејот од десет години од премиерата на својот хит сингл „Bad Romance“ и...