11.8 C
Скопје
04:22 - 23 мај, 2024

Ознака : тоалетна

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ивана направи секси долна облека од тоалетна хартија и покажа како и стои (ФОТО)

Еспресо
Најпознатата хрватска навивачка Ивана Кнол ја искористи големата побарувачка за тоалетна хартија и покажа како таа ги користи своите залихи. Таа позира клечејќи покрај едно...
Секојдневие

Кармата на дело: Купила 18 тоалетни, а децата и ги потопиле сите! (ФОТО)

Еспресо
Пандемијата од коронавирусот многу луѓе ги испаничи со прогласувањето на карантин и затоа тие ги преплавија маркетите во потрага по продукти за преживување, но во...