Марија Шерифовиќ се соблече во купачи: Цел интернет зборува за ова!

Пејачката Марија Шерифовиќ објави слика во костим за капење од патувањето во Америка и тогаш за прв пат покажа како изгледа кога ќе се разголи.

Таа на Инстаграм прикачи кратко видео на кое се гледа како скока во базен, но и како изгледа кога ќе се разголи, што ги интересираше многумина.

Во црн едноделен костим за капење, Марија уживаше на базен, а во описот на фотката на која е прикажан нејзиниот скок стои „Отсекогаш сакав да бидам КаратеКид“, напиша Шерифовиќ која не се соблака често во јавност, но ќе признаете, воопшто не изгледа лошо.

Слични објави

ФОТО: Се вери синот на Алачки – Убавата Лина кажа „ДА“

Еспресо

Јасни знаци дека во вашата врска веќе нема љубов

Igor

ЦЕЦА ЈА РЕНОВИРАШЕ ВИЛАТА: Во ОВАА ПРОСТОРИЈА вложила најмногу пари (ФОТО)

Igor

Борис Новковиќ доби ќерка со 26-годишната Ирис

Igor

Забавите, алкохолот и дрогата за неа се минато: Кејт Мос денес живее сосема поинаков живот! (ФОТО)

Еспресо

Како настанала Статуата на Давид, ремек-делото на Микеланџело

Теодора Циклевска

Остави Коментар

деветнаесет + 19 =

Слични објави

Шварценегер донираше 3 милиони за децата на кои им е скратен оброкот поради коронавирусот (ВИДЕО)

Еспресо

Ријана со остри критики од фановите: Како можеше да не лажеш сите овие години? (ВИДЕО)

Еспресо

Брена не сака да биде домаќинка: „Сè што можам да го платам, нема да го работам“

Igor

УТКА НА ГОДИНАТА: Ријана во кич издание предизвика лавина негативни коментари (ФОТО)

Igor

Разголената Сораја повторно ги излудува фановите – „Тие си апсолутно совршенство“ (ФОТО)

Еспресо

Новите фотографии на Јелена и Новак Ѓоковиќ покажуваат во какви односи се и што прават кога никој не ги гледа! (ФОТО)

Васко Спасоски