14.8 C
Скопје
06:16 - 22 мај, 2024

Ознака : лошо

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСлајдерСцена

НАТАША БЕКВАЛАЦ ЗА СВОИТЕ ТРИ НЕУСПЕШНИ БРАКОВИ: Се чувствував многу лошо покрај секој партнер!

М.Р.
Пејачката Наташа Беквалац неодамна гостувајќи во една емисија ги прокоментирала своите поранешни љубови и открила дека се чувствувала „лошо“ покрај секој партнер. Наташа, која зад...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Повеќе не е смешно, сега е болно: Беше најпосакуваниот маж, а денес изгледа неверојатно лошо (ФОТО)

Еспресо
Со секое свое појавување во јавноста, Мики Рурк шокира со својот изглед, а бројни негови обожаватели се согласуваат дека тој изгледа сè полошо. Актерот поради...
ЛајфстајлСцена

Го исмеваат свекорот на Северина поради лошо нацртаните веѓи: „Кеба веѓа“ (ФОТО)

Igor
Свекорот на Северина Којиќ, Драган Којиќ Кеба, внимава на својот изглед, а еден од третманите на кои оди е и јапонското исцртување на веѓите. Судејќи...
ЛајфстајлСцена

Хари повторно на удар на медиумите: Меган му зборува, тој ја игнорира (ВИДЕО)

Igor
Јавноста повторно го заврте вниманието кон кралскиот пар принцот Хари и Меган Маркл кои со своето однесување во јавноста предизвикуваат чудење. Тие биле присутни на...
ЛајфстајлСцена

УТКА НА ГОДИНАТА: Ријана во кич издание предизвика лавина негативни коментари (ФОТО)

Igor
Славната и најбогата пејачка ја изненади јавноста со неочекуваниот моден избор. Ријана им се врати на деловните обврски по одморот со нејзиниот дечко милијардер. Таа...
Здрави навики

Зошто вашите трепки изгледаат многу лошо?

Igor
Иако сте ја купиле маскарата која сите ја препорачуваат, сепак и понатаму вашите трепки изгледаат многу лошо. Кога ќе ставите вештачки трепки, ситуацијата не е...
Лајфстајл

4 грешки на мажите кои добриот секс го претвораaт во лошо искуство

Igor
Повеќето мажи се доста самоуверени кога станува збор за нивните техники во креветот и поради тоа честопати занемаруваат некои ситници кои можат добриот секс да...