Ознака : мики рурк

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

ФОТО: Слатка одмазда – Анџелина Џоли во врска со 23-години повозрасен колега и пријател на Бред Пит?

Васко Спасоски
Анџелина Џоли (45) наводно започнала романса со колегата Мики Рурк (68). Холивудската актерка, според таблоидите, била уловена како се бакнува со 23 години постариот актер....
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Повеќе не е смешно, сега е болно: Беше најпосакуваниот маж, а денес изгледа неверојатно лошо (ФОТО)

Еспресо
Со секое свое појавување во јавноста, Мики Рурк шокира со својот изглед, а бројни негови обожаватели се согласуваат дека тој изгледа сè полошо. Актерот поради...