34.8 C
Скопје
20:23 - 15 јули, 2024

Ознака : 4

СлајдерХороскоп

Астро прогноза за четврток, 4 август

Еспресо
Овен Ако денес склопите некој договор, тој подоцна би можел да се менува. Партнерот ви е посветен и уживате во добриот однос со него. Љубовното...
Лајфстајл

Врската или бракот ви се пред крај? 4 сигурни знаци дека нешто не е во ред!

Еспресо
Најчесто, ако во односот со партнерот постојат слични несогласувања, тогаш нивниот заеднички живот е осуден на пропаст. Секако, паровите често се среќаваат со проблеми и...
Дестинации и Дегустации

4 неодоливо вкусни рецепти за совршени чикен нагетс (ВИДЕО)

Igor
Еден ист рецепт може да биде подготвен на неколку различни начини, а ние ви ги претставуваме четирите најдобри начини. Може да ви послужат како ручек,...
Секојдневие

4 здравствени проблеми кои се покажуваат на кожата на вашето лице

Igor
Врз основа на изгледот на кожата можеме лесно да заклучиме што не е во ред со нашето здравје, жолтеникавата или премногу бледата кожа, осипот, мозолчињата...
Здрави навики

ЗА ФИТ ТЕЛО: 4-минутни вежби кои заменуваат еден час вежбање во теретана (ВИДЕО)

Igor
Доколку сте станале мрзеливи во последно време и немате волја да посетувате теретана, овие вежби се идеални за вас, особено ако работното место ви е...
Лајфстајл

4 трикови со кои ќе и подарите максимално одлично орално задоволство

Igor
Во продолжение ќе ви откриеме четири трикови како да го унапредите вашиот сескусален живот. Мислевте дека знаете сe за оралниот секс? Овие четири трикови на...
Лајфстајл

4 грешки на мажите кои добриот секс го претвораaт во лошо искуство

Igor
Повеќето мажи се доста самоуверени кога станува збор за нивните техники во креветот и поради тоа честопати занемаруваат некои ситници кои можат добриот секс да...