Tag : четврти

Лајфстајл Сцена

КИМ КАРДАШИЈАН стана мајка по 4-ти пат: Веднаш по породувањето ги објави РАДОСНИТЕ ВЕСТИ!

Igor
Ким Кардашијан и Кание Вест станаа родители по четврти пат. Имено, сурогат мајката на свет донела момче. Ким Кардашијан среќната вест веднаш ја споредли на...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian