24.8 C
Скопје
09:14 - 24 јуни, 2024

Ознака : кание

ЛајфстајлСцена

Ким и Канjе ја продаваат својата куќа! (ФОТО)

Igor
Славниот пар одлучи да продаде една од своите недвижнини, а со оглед на тоа дека во потполност се разликува од онаа во која Ким и...
ЛајфстајлСцена

Раперот упорен: Ќе дојде денот кога ќе бидам претседател на САД

Igor
Американскиот рапер Кание Вест повторно изјави дека еден ден тој ќе биде претседател на САД. Во емисијата на стриминг сервисот „Apple Music”, музичарот пред излегувањето...
ЛајфстајлСцена

Познат рапер сковал план како да ги спои Клои Кардашијан и Бред Пит (ФОТО)

Igor
Познатиот актер Бред Пит, како што пренесуваат странските медиуми, неодамна станал член на црквата која ја основал американскиот рапер Каније Вест, а медиумите пишуваат дека...
ЛајфстајлСцена

КИМ КАРДАШИЈАН стана мајка по 4-ти пат: Веднаш по породувањето ги објави РАДОСНИТЕ ВЕСТИ!

Igor
Ким Кардашијан и Кание Вест станаа родители по четврти пат. Имено, сурогат мајката на свет донела момче. Ким Кардашијан среќната вест веднаш ја споредли на...