КИМ КАРДАШИЈАН стана мајка по 4-ти пат: Веднаш по породувањето ги објави РАДОСНИТЕ ВЕСТИ!

Ким Кардашијан и Кание Вест станаа родители по четврти пат.

Имено, сурогат мајката на свет донела момче.

Ким Кардашијан среќната вест веднаш ја споредли на својот твитер профил и не ја криеше среќата што во нивниот дом пристигнал уште еден насленик.

„Пристигна и совршен е“ – напиша најпопуларната светска старлета и ријалити ѕвезда.

Таа потоа додаде и дека синчето лини на малечката Чикаго, третото дете на Ким и Кание.

„Тој е близнак од Чикаго, сигурна сум дека многу ќе се менува, но сега изгледа токму како неа“ – порача Ким.

Слични објави

Наоми Кембел има сериозен опсесивен проблем: „Не ми е гајле што мислите, тоа е за моето здравје“ (ВИДЕО)

Igor

Џенифер Анистон искрено за неверството на Бред Пит: Бев во шок!

Еспресо

Лесна пита од леб, сирење и шунка (РЕЦЕПТ)

Igor

Ѕвездата од „Хари Потер“ со својата ќерка за неколку часа собраа милиони обожаватели

Еспресо

Louis Vuitton ранец од 10.000 долари

Igor

ФОТО | Се сеќавате на овој македонски пејач? Даде една „несреќна“ изјава и се повлече од естрадата – погледнете како изгледа сега!

Васко Спасоски

Остави Коментар

девет + десет =

Слични објави

Иконата на грчката електронска сцена Никос Диамантопулос на журка во Скопје

Васко Спасоски

2 хороскопски знаци на кои им претстои опасност да бидат ограбени

Igor

АВТОРСКИ ХОРОСКОП ЗА ОКТОМВРИ: Овните да се погрижат за нервите, лавовите имаат можност за нов бизнис

Igor

„Скопјево Медрано, на фаци маски стално“: Раперката Дијана Ог има нов хит! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ПОДАРОК ВРЕДЕН 10.000 ЕВРА! Цеца ја изненади Анастасија со нешто уникатно

Igor

Истражувања покажале кој е идеалниот број на сексуални партнери во животот

Igor