Ен Хатавеј доби своја ѕвезда на Булеварот на славните

Американската актерка Ен Хатавеј доби своја ѕвезда на познатиот „Булевар на славните“ во Лос Анџелес.

„Навистина сум многу трогната“, изјави на вчерашното случување Ен Хатавеј (36), добитничката на Оскар 2013 година за споредна женска улога во филмот „Les Miserables“.

Таа им се заблагодари на присутните обожаватели кои и посветиле дел од своето време како и на луѓето кои „веќе со децении се во нејзиниот живот“.

На настанот, со Хатавеј биле нејзините родители, сопругот и актерката Ребел Вилсон, со која заедно глуми во најновиот филм „The Hustle“, кој премиерно ќе биде прикажан денеска во САД.

Ѕвездата на Ен Хатавеј се наоѓа пред влезот на Кинескиот театар, многу посетена холивудска локација.

Слични објави

Ивана Кнез со сензуална лимитирана колекција за роденденот на втори април

Igor

Џенифер Лопез и Алекс Родригез не ја кријат заљубеноста! (ФОТО)

Еспресо

Прашања кои треба да си ги поставите пред да кажете „ТЕ САКАМ!“

Igor

Дарко Лазиќ повторно на мака: Не ги слуша лекарите, па трпи големи болки

Igor

Колку долго треба да трае сексот за жената да биде тотално задоволена?

Igor

За неа годините се само бројки: Неверојатната убавина на Моника Белучи

Igor

Остави Коментар

2 × оне =

Слични објави

Не им треба друштво: Овие хороскопски знаци уживаат кога се сами!

Igor

Најпопуларни модни додатоци за пролет 2019

Igor

Џастин Бибер го „запали“ Твитер: По пет години го објави новиот албум (ВИДЕО)

Еспресо

Здрави протеински појадоци со јајца од рерна

Igor

Постојано ги бакнуваше и им зборуваше дека ги сака: Последни фотографии на Кирк Даглас со семејството (ФОТО)

Еспресо

Вилијам: Не можам веќе да го поддржувам Хари

Еспресо