Tag : американската

Лајфстајл Сцена

Се појави без градник и ја загреа атмосферата (ФОТО)

Igor
Американската ѕвезда Ријана се појави на претставувањето на последната колекција од својот моден бренд „Fenty“ во розев краток фустан без градник. Убавата пејачка го привлече...
Лајфстајл Сцена

Ен Хатавеј доби своја ѕвезда на Булеварот на славните

Igor
Американската актерка Ен Хатавеј доби своја ѕвезда на познатиот „Булевар на славните“ во Лос Анџелес. „Навистина сум многу трогната“, изјави на вчерашното случување Ен Хатавеј...
Лајфстајл Сцена

Протекоа 23 порно фотки од американската кошаркарка: Провокативни селфиња, но и секс сцени објавени на интернет (ФОТО 18+)

Igor
Минатата година ја освои титулата на WNBA со Сиетел, а оваа 2019 година кошаркарката Алиша Кларк ќе ја памети по тоа што на интернет се...