21.8 C
Скопје
17:58 - 30 мај, 2024

Ознака : сцени

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Зошто Том Круз никогаш не снима секс сцени во неговите филмови? Така е и во „Топ Ган Маверик“

Еспресо
Засити ме со бакнежи и ништо повеќе од тоа…   View this post on Instagram   A post shared by Top Gun (@topgunmovie) Том Круз,...
Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

ЕСПРЕСО ФОТКИ НА ДЕНОТ: Пет сцени од денешно Скопјенце

Ј.К.Д
Ако случајно не сте мрднале од компјутерот денес, или од канцеларија, ние помисливме на вас и на разубавување на вашето расположение.  Ви ја пренесуваме пладневната...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Аркан ги забранил овие кадри: Погледнете ги сцените во кои Цеца е разголена и со природни гради! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најпознатите српски пејачки Светлана Цеца Ражнатовиќ на почетокот од својата музичка кариера се пробала и во актерските води. Цеца во филмот „Нечиста крв“...
ЛајфстајлСцена

Албанска пејачка сними спот со ЕКСПЛИЦИТНИ СЦЕНИ во православна црква во Косово! (ВИДЕО)

Igor
Балканските медиуми деновиве пишуваат за спотот на пејачката Албана Азизи, кој е снимен во црквата Свети Никола во Ново Брдо во близина на Приштина. Албанската...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Џокер во филмот ги украл движењата од Чендлер од „Пријатели“? Фановите велат дека украл сè! (ФОТО)

Igor
Милиони луѓе во светот полудеа по Џокер и Хоакин Феникс, а сцената во која тој игра на скалилата во Бронкс стана иконска. Џокер многу му...
ЛајфстајлСцена

Меланија Трамп од 1996 – облечена само во штикли! (ФОТО)

Igor
New York Post објави фотографии на кои сопругата на Доналд Трамп позира гола, но и во секс сцени. Американскиот дневник New York Post на својата...
ЛајфстајлФилм и ТВ

НЕВОЗМОЖНО: „Стар сум, никој повеќе не ме сака“ (ФОТО)

Igor
Не се согласуваме, но ајде да го слушнеме што вели… Една од најомилените холивудски фаци Бред Пит, повеќе не е толку омилен… Така барем вели...
ЛајфстајлСцена

Ники Минаж го објави провокативниот спот, а жешките сцени со згодното момче ги коментираат сите! (ВИДЕО)

Igor
Новиот спот на Ники Минаж стана атракција на интернет, за неколку часа има повеќе од 9 милиони прегледи. Популарната раперка Ники Минаж се врати на...
ЛајфстајлСцена

Протекоа 23 порно фотки од американската кошаркарка: Провокативни селфиња, но и секс сцени објавени на интернет (ФОТО 18+)

Igor
Минатата година ја освои титулата на WNBA со Сиетел, а оваа 2019 година кошаркарката Алиша Кларк ќе ја памети по тоа што на интернет се...