23.8 C
Скопје
15:07 - 28 мај, 2024

Ознака : раперка

Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Македонската раперка Луна гордо ги покажа своите голи гради!

Васко Спасоски
Младата и контроверзна раперка Луна ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи со неколку провокативни фотографии кои ги објави. На фотките, Луна позира во бел...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Карди Би „мртва“ пијана објавила фотографија од своите голи гради! (ФОТО) (+18)

Васко Спасоски
Американската раперка Карди Би (28) неодамна го прослави својот 28-ми роденден со забава која шокираше многумина. Таа сега замина и чекор понатаму, па на социјалната...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Раперката Дијана Ог има нова песна – „Панамера“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Младата раперка Дијана Ог е вистинско освежување на македонската естрада, а дека таа има сериозни намери во тоа што го прави е веќе повеќе од...
ЛајфстајлСцена

Ники Минаж се омажи за сексуален престапник! (ФОТО)

Igor
Раперката и нејзиното момче, продуцентот Кенет Пети, по се изгледа дека конечно рипнаа во тавче. „Кралицата“ на рапот вчера вечер ги изненади своите фанови кога...
ЛајфстајлСцена

Раперката го истетовира името на сопругот зошто имал голем пен*с (ФОТО)

Igor
Раперката Карди Би го истетовира името на својот сопруг, раперот Офсет и тоа верувале или не, во чест на неговата гордост. Пејачката е позната по...
ЛајфстајлСцена

Раперката Тауна, новата албанска СЕКС-БОМБА (ФОТО)

Igor
Тауна е новото албанско музичко име, која од обожавателите е оценета како вистинска секс-бомба. Младата раперка по потекло од Косово, освен со нејзината музика речиси...
ЛајфстајлСцена

РАПЕРКАТА СО ЗАНОСЕН ЗАДНИК најави повлекување: Сака да основа семејство

Igor
Американската раперка Ники Минаж преку Твитер најави дека ќе се повлекува од музичката сцена и дека сака да основа семејство. На своите обожаватели им порача...
ЛајфстајлСцена

Ники Минаж го објави провокативниот спот, а жешките сцени со згодното момче ги коментираат сите! (ВИДЕО)

Igor
Новиот спот на Ники Минаж стана атракција на интернет, за неколку часа има повеќе од 9 милиони прегледи. Популарната раперка Ники Минаж се врати на...