Ники Минаж се омажи за сексуален престапник! (ФОТО)

Раперката и нејзиното момче, продуцентот Кенет Пети, по се изгледа дека конечно рипнаа во тавче.

Instagram

„Кралицата“ на рапот вчера вечер ги изненади своите фанови кога на својот инстаграм-профил објави видео на кое што се гледаат чаши со Mr. & Mrs. и бејзбол капи на кои пишува невеста и младоженец.

Врската на ѕвездите беше прилично контроверзна и со скандали. Најголемиот беше кога раперката објави дека е во врска со човек кој има дебело криминално досие позади себе.
Кенет Пети е регистриран сексуален престапник, кој пред 20 години е обвинет за силување на своја врсничка. Исто така менаџерот има лежено 10 години во затвор поради убиство. 

Instagram

Слични објави

Како ви се допаѓа Марија Шерифовиќ во цветен фустан? (ФОТО)

Igor

ТВРДАТ ДЕКА КИМ КАРДАШИЈАН ЈА КОПИРА НЕЈЗЕ: Актерката повторно привлекува внимание

Igor

Фотографијата од 1998 година која предвидува како ќе изгледа Дејвид Бекам во 2020 не можеше да биде полоша, ниту попогрешна (ФОТО)

Igor

Вистинските Рик и Морти: Средбата на двајцата актери ги разнежни корисниците на социјалните мрежи! (ФОТО)

Еспресо

Некогаш најзгодниот актер денес изгледа непрепознатливо

Igor

Мода: Носете црвено како Карлеуша (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

Шестнаесет + 5 =

Слични објави

Сите ги обожаваме: На улиците во Лондон доминираат пет стилови кои мора да ги практикувате (ФОТО)

Igor

Џим Кери на брутален начин го поздрави Вајнстин (ФОТО)

Еспресо

Поранешната девојка на Џорџ Клуни уживаше на ревија во Милано, но погледнете што ѕиркаше под нејзиното сако (ФОТО)

Васко Спасоски

Дрејк сака да го истетовира ликот на Селин Дион, но нејзиниот одговор нема да му се допадне (ВИДЕО)

Igor

СЛАВНИОТ РОКЕР ВО БОЛНИЦА: Се обидел да се самоубие?

Igor

Манекенката му скокна во раце, а тој едвај и ги сокри интимните делови! (ФОТО)

Васко Спасоски