Ознака : кенет пети

Лајфстајл Сцена

Ники Минаж се омажи за сексуален престапник! (ФОТО)

Igor
Раперката и нејзиното момче, продуцентот Кенет Пети, по се изгледа дека конечно рипнаа во тавче. „Кралицата“ на рапот вчера вечер ги изненади своите фанови кога...