Ознака : Сенида

Балкан Сцена

ВИДЕО: Неочекуваната соработка на Дино Мерлин со Сенида предизвика вистинска експлозија на Интернет!

Еспресо
Само два месеци откако ја изненади регионалната сцена со долгоочекуваната песна „Ние“ за која сними и видео спот, Дино Мерлин во новата година влезе со...
Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО: Македонската раперка Луна гордо ги покажа своите голи гради!

Васко Спасоски
Младата и контроверзна раперка Луна ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи со неколку провокативни фотографии кои ги објави. На фотките, Луна позира во бел...
Лајфстајл Сцена

Повеќе не е русокоса: Сенида ја скрати косата и ја смени фарбата – погледнете како изгледа сега (ФОТО)

Igor
Сенида Хајдарпашиќ стана позната по долгата коса и периките кои се обично во руса боја, но сега таа ги шокираше своите фанови. Необичната пејачка ја...
Лајфстајл Сцена

Сенидах конечно го покажа момчето: Пејачката вљубена до уши (ФОТО)

Igor
Популарната пејачка Сенида ретко во јавноста зборува за својот приватен живот, па така може да се заклучи дека досега љубовниот живот го криеше како змија...