Ознака : секс бомба

Лајфстајл Сцена

Раперката Тауна, новата албанска СЕКС-БОМБА (ФОТО)

Igor
Тауна е новото албанско музичко име, која од обожавателите е оценета како вистинска секс-бомба. Младата раперка по потекло од Косово, освен со нејзината музика речиси...