Ознака : плејбој

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

(ФОТО) Вака изгледаше Цеца пред 15 години, кога позираше за „Плејбој“!

Васко Спасоски
Жешка и разголена, фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ позираше за српското издание на најпознатото списание за мажи „Плејбој“, пред 15 години. Иако не се соблече...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Шерон Стоун призна зошто се соблекла гола за „Плејбој“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Актерката Шерон Стоун позираше за списанието „Плејбој“ како дел од нејзината стратегија за кариера, откри во неодамнешното интервју со колешката Дру Баримор. Стоун позирала за...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Пронајдено мртво тело на Плејбој зајачица, оставила и проштално писмо (ФОТО)

Еспресо
Некогашната плејбој зајачица Ешли Матингли почина на 33 години, а веста за нејзината смрт на социјалните мрежи ја потврдија нејзиниот брат близнак Били и сестрата...
Секојдневие

Поради коронавирусот култниот магазин Плејбој повеќе нема да излегува во печатено издание!

Еспресо
Како резултат на светската пандемија поради коронавирусот, Плејбој објави дека  повеќе нема да го издава своето печатено издание, пренесува Метро. Во соопштението на Плејбој стои...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Познатите сестри обожаваат да се разголуваат, а само две од нив се сликаа за „Плејбој“ (ФОТО)

Еспресо
Сестрите Кардашијан често позираат голи, но од сите пет, само Ким Кардашијан (39) и Кајли Џенер (22) имаат позирано за магазинот „Плејбој“. Кајли Џенер и...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Годините не ја запираат: Доли Партон на 75 години сака повторно да биде на насловната страница на „Плејбој“!

Еспресо
Познатата кантри ѕвезда Доли Партон, која неодамна го прослави својот 74 роденден, сака повторно да биде на насловната страница на магазинот „Плејбој“ и тоа кога...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

„Ти благодариме за оваа поза“: Кајли Џенер позира гола, мажите полудеа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Кајли Џенер (22) објави опасна провокативна фотографија на Инстаграм, а во коментарите пишува дека тоа е нејзината најжешка фотографија. Славната милјадерка овој едиторијал го направила...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Плејбој зајчицата ја честита Новата година во свој стил (ФОТО)

Слободен Печат
Андреа Принс, 37-годишната блондинка е позната водителка и диџеј на радиото на Плејбој, а нејзината емисијата „Model Behavior“ има верна публика. Андреа има публика и...
Uncategorized

Што би рекол татко му на ова? Синот на Хју Хефнер се откажа од „Плејбој“ за да стане воен пилот! (ФОТО)

Слободен печат
Купер Хефнер (28), синот на покојниот Хју Хефнер наскоро ќе замине преку океанот за да се пријави во „Air Force“. Тој на својот профил на...
Uncategorized

„Плејбој“ објави уште една фотка од Памела Андерсон, на себе има само штикли (ФОТО 18+)

Сободен печат
Службениот профил на „Плејбој“ на социјалната мрежа Инстаграм е вистински рај за очите за сите осум милиони луѓе кои го следат. Екипата од најпознатиот машки...