7.8 C
Скопје
04:22 - 28 февруари, 2024

Ознака : марлен

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСценаЧудесни жени

(Фото) Франција „гори“ од скандалот со министерката Марлен Скиапа која позираше за Плејбој: „Непристојно е“

Еспресо
Државниот секретар за социјална економија и јавен живот на францускиот премиер, 40-годишната Марлен Скиапа, се најде во центарот на скандал откако позираше за магазинот „Плејбој“...