Ники Минаж го објави провокативниот спот, а жешките сцени со згодното момче ги коментираат сите! (ВИДЕО)

Новиот спот на Ники Минаж стана атракција на интернет, за неколку часа има повеќе од 9 милиони прегледи.

Популарната раперка Ники Минаж се врати на сцената и тоа на “голема врата“ и го објави новиот сингл „Megatron“.

Принтскрин/Јутуб

Ники со оваа песна објави и провокативен спот, во свој стил, а во прв план ги стави нејзинити атрактивни атрибути преку заводливото играње додека се гали со згодното момче.

Спотот стана вистинска атракција на интернет и за само неколку часа имаше повеќе од 9 милиони прегледи на Јутјуб.

Слични објави

Едо Мајка заврши во болница: Докторите го задржале на испитувања

Igor

Стрес и проблеми со алкохолот: Ѕвездата на „ИГРА НА ПРЕСТОЛИ“ на рехабилитација

Igor

Погледнете од што заработува Цеца Ражнатовиќ 150.000 евра годишно! (ФОТО)

Васко Спасоски

Видео хороскоп 16 јули 2019, вторник

Igor

„Ме кријат ПОЛОВИНА ВЕК за да избегнат СКАНДАЛ“ – Овој човек тврди дека е ВОНБРАЧНО ДЕТЕ на принцот Чарлс и Камила Паркер (ФОТО)

Еспресо

Вељко Ражнатовиќ со фото најави ВАЖЕН НАСТАН, но откри и важен детаљ од ЛУКСУЗНИОТ ДОМ на Дедиње (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

4 + деветнаесет =

Слични објави

Како до помалку расправии во бракот?

Igor

Интровертни лица: Овие 3 хороскопски знаци обожаваат да бидат сами

Igor

PHARD и ZU+ELEMENTS во Скопје

Igor

Непрепознатлива: Папараците ја уловија без шминка (ФОТО)

Igor

Драстичен „рез“ на Моника Белучи: Кратка фризура за која само малку жени се одлучуваат (ФОТО)

Igor

Санса од „Игра на тронови“ за првпат јавно зборува за своето нарушување

Igor