Се најде организатор за борбата Бибер – Круз

Боксерскиот спектакл помеѓу Конор Мекгрегор и Флојд Мејведер се чини дека ја отвори Пандорината кутија и се повеќе познати актери, пејачи, спортисти се предизвикуваат на борба.
Неодамна канадскиот пејач Џастин Бибер јавно го предизвика на борба во октагон, славниот актер Том Круз.

„Сакам да го предизвикам Том Круз на борба во октагон. Ако не го прифати овој предизвик тогаш тој е исплашен и ќе нема да може да се извлече од тоа. Кој сака да ја организира оваа борба? Дена Вајт?“.

Одговорот дојде од директно повиканиот прв човек на УФЦ.
– Не знам дали овој предизвик е шала или е реален. Сите зборуваат за ова, но сè уште Бибер не ме контактирал. Слушајте, можеби Џастин Бибер сака борба со Том Круз од некои причини, но се сомневам дека актерот би сакал да се бори, никој не сака да влезе во октагон со 56 години. Меѓутоа, доколку Бибер сака да влезе во октагон и доколку Том Круз е решен исто така да се бори, тогаш може да разговараме – изјави Вајт.

Сепак, на крајот испадна дека предизвикот на пејачот било само „игра“ и дека немал намера да влегува во откагон со Том Круз.

Слични објави

Рафаел Надал утре се жени! Папараците ја опседнаа Мајорка, местото на венчавката е вистински рај! (ФОТО)

Igor

Одржувањето лична хигиена низ вековите: Старите Грци се туширале со црева, на римските аристократи робовите им ги миеле забите

Еспресо

Хајди Клум со провокативно видео ги излуди мажите (ВИДЕО)

Igor

„Зелениот остров“ од соништата – Веднаш ќе посакате да сте таму! (ФОТО)

Еспресо

Ќерката на Синди Крафорд конечно призна дека се забавува со познатиот комичар (ФОТО)

Igor

7 трикови со кои ЗАГАРАНТИРАНО ќе го привлечете машкото внимание!

Igor

Остави Коментар

4 × пет =

Слични објави

Бекам остана без возачката дозвола поради мобилниот телефон

Igor

ПАКТ НА СМРТТА: Бизарен договор меѓу славниот музичар и неговата сопруга

Igor

Џон Траволта наплаќа за своите автограми и „селфи“ слики!

Igor

ФОТО: Вака би изгледале најпознатите насловни страници да настанале во добата на коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

ИЗГЛЕДАШ ПОМЛАДО ОД НЕА: Ким доби брутални коментари на фотографија од Норт

Igor

Немате желба за секс веќе подолго време? Еве како да го пронајдете и проблемот и решението!

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian