Се врати атрактивната ТУНА: Во секси црно бикини пејачката позира покрај базен (ФОТО)

Пејачката од Македонија Туна Сејдиу, години наназад беше естрадна звезда која се осмелуваше да се појави крајно провокативно.

Но, во последните неколку години таа се посвети на семејството и нејзиното дете, затоа провокативната Туна недостасуваше, пишува Лајми.нет.

Бидејќи времето е топло и започна објавувањето на слики од базени, и Туна се сликаше во провокатвни пози облечена во бикини.

Таа изгледа многу секси, а црната боја на бикинито и стои многу убаво, пренесува Лајми.нет.

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Слични објави

Ретко ја покажува во јавност: Емина Јаховиќ објави фотографија со нејзината сестра – сличноста е голема! (ФОТО)

Еспресо.мк

ХИТ-ФОТО: Елиф Елмас прави селфи пред авион, а тренерот на голманите Гого Јовчев се моли (ФОТО)

Igor

Олга Кириленко, девојката на Бонд позитивна на коронавирус!

Еспресо

Емили Ратајковски направи драма во Лос Анџелес: Боса излезе на улица, а набргу по неа и нејзиниот сопруг! (ФОТО)

Еспресо

ТОА И ГО ПРОМЕНИ ЖИВОТОТ: Позната убавица откри од што боледува! (ФОТО)

Igor

Фасцинантна глетка: Наместо туристите, во цветањето на црешните уживаат елени (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

4 + три =

Слични објави

Дапчевиќ од Белград: Седете дома, бидете здрави и чувајте се

Еспресо

ВЕ МАЧАТ СТРИИ: Како да ги направите помалку видливи?

Igor

Оваа песна СИТЕ ЈА ЗНАЕМЕ, а Дино Мерлин ја напишал за својата ГОЛЕМА И ЗАБРАНЕТА ЉУБОВ

Igor

И Џенифер Лопез може да згреши: Овој фустан ни нејзе не ѝ стои добро (ФОТО)

Igor

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Арета Френклин го објави најголемиот хит во кариерата, Калиопи заврши со снимањето на вториот албум и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо