Зачинете го сексот – Трикови со кои ќе го полудите партнерот

Сакате да го зачините вашиот сексуален живот? Тогаш следете ги следните наши совети кои ќе ви помогнат вашиот партнер потполно да полуде по вас. Еве со што секој маж би се воодушевил од вас.

1. Секој маж сака изненадувања. Отворете му ја вратата, но во секси долна облека.

2. Не му зборувајте ништо кога ќе влезе во станот. Само бакнете го, соблечете му ги пантолоните и изненадете го со орален секс, веднаш, во ходникот, без многу филозофија. Од среќа ќе не може да си дојде при себе.

3. Мажите сакаат да ги гледаат жените кога се самозадоволуваат. Кажете му дека не смее да ве допира, дека може само да гледа.

4. Бакнувајте му го стомакот, но во никој случај не му го допирајте пенисот. Правете така сè додека не може да издржи.

Слични објави

ОСКАРИ: Историјата на модата на Оскарите преку 10 креации (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски

Северина објави ново видео: Погледнете што ја трогна пејачката! (ВИДЕО)

Igor

Еве како САМИ си ја саботираме врската!

Igor

И Камила Кабељо не знае дека раскинале: Кога мислеше да ми кажеш?

Igor

ГОЛИ ДЕВОЈКИ И ЧУДНИ ГОСТИ: Кралот на Инстаграм приреди несекојдневна журка

Igor

Една жена е згрозена од свекрвата која и упаѓа во спална за време на секс: Не се грижете, веќе сум го видела тоа!

Igor

Остави Коментар

осум − пет =

Слични објави

Погледнете каков ГРАФИТ доби ДУА ЛИПА во родното Косово (ФОТО)

Igor

АКТЕРКАТА КОНЕЧНО ПРОЗБОРЕ: На 21 година двапати абортирав

Igor

Пејачот се СМРЗНАЛ ОД СТРАВ: Му се закануваат со УБИСТВО зашто спиел со жената на наркобос

Igor

Лејди Гага ја објави рендгенската снимка по стравичниот пад (ФОТО)

Igor

Знаци кои ЈАСНО покажуваат дека ТОЈ никогаш НЕМА ДА ВЕ ПОБАРА ЗА ЖЕНА!

Igor

Анџелина Џоли ПРОГОВОРИ ЗА РАЗВОДОТ со Бред Пит: „Се чувствував како нешто мало и безначајно“

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian