Позната српска манекенка искрено за односот со својот дечко: Ме тепаше речиси четири часа

Турски државјанин чиј идентитет не бил соопштен брутално ја претепал својата девојка од Србија, фото моделот Тања Дукиќ, која во последните неколку години работела како манекенка во Турција, пренесува еспресо.рс.

Турските медиуми објавиле и фотографии од повредената Тања, која се здобила со бројни модринки на главата и целото тело.

Според информациите, таа сама го пријавила насилникот во полиција, а на тамошните медиуми им објаснила дека тие двајца се наоѓале во емотивна врска во последните две години, како и тоа дека живеат заедно.

https://www.instagram.com/p/ByBJa2ghrp1/?utm_source=ig_web_copy_link

– Злоставувањето се случи на втори јуни после кавга која изби некаде околу 20.00 часот. Дечко ми ме пречека после едно снимање, а штом влегов во кола почна расправија предизвикана од неговата љубомора. Откако стигнавме дома тој почна ѕверски да ме удира и да ме шутира. Го молев да престане, но тој упорно продолжуваше да ме удира каде ќе стигне – раскажала таа за локалните медиуми.

Таа раскажала дека насилникот не останал само на неколку удари, туку продолжил да ја тепа речиси цели четири часа.

Слични објави

Нема шанси да ја препонаете: Кристијано Роналдо и Бредли Купер лудуваа по неа, а сега е една од најубавите жени во светот (ФОТО)

Еспресо

Ова е новиот вознемирувачки тренд на запознавање!

Еспресо

Ирина Шајк фотографирана со новото момче: Манекенката го фати најголемиот „женкар“ (ФОТО)

Еспресо

Фестивал во Италија каде музичарите свират на инструменти направени од мраз (ФОТО)

Васко Спасоски

Се сеќавате на оваа буцкаста пејачка од македонската естрада? Таа ослабе и денес е „риба“ и пол (ФОТО)

Igor

СОПРУГАТА НА ГРУ се огласи за првпат по неговата смрт (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

18 − Шестнаесет =

Слични објави

Познатиот пејач Владо Георгиев со чудна изјава: Никогаш нема да ја оженам мајката на моите деца! (ФОТО)

Васко Спасоски

Сопругот на Карди Би ја молел поранешната девојка да имаат секс додека раперката била бремена: „Те молам за последен пат…“ (ФОТО)

Еспресо

Суеверие кое никому не му штети: Намирници што треба да ги јадете на 1 јануари за да уживате во изобилие

Слободен печат

Драма во семејството на Северина: Поранешниот зет ја киднапирал внуката на пејачката, но ги објавил и нејзините експлицитни фотки!

Васко Спасоски

За малку ќе ѝ испаднеа градите: Сораја со деколте до папокот го запре здивот на спротивниот пол! (ФОТО)

Еспресо

Научно докажано: Еве, кои селфи-фотографии загарантирано добиваат повеќе „лајкови“!

Васко Спасоски