23.8 C
Скопје
20:46 - 28 септември, 2023

Објавени фотографии од српскиот фото модел која беше брутално претепана од својот дечко (ФОТО)

Тања Дукиќ која работи како фото модел во Истанбул, ѕверски била претепана од турски државјанин со кого живеела во последните две години, а сега се објавени и фотографии од неа, пишува еспресо.рс.

Турскиот државјанин чиј идентитет не е соопштен брутално ја претепал својата девојка Тања Дукиќ.

Насилникот и нанел модринки по целото тело, а инцидентот се случил во нивниот стан во населбата Ортакој во Истанбул, а мотив најверојатно била неговата патолошка љубомора.

Фотографиите од повредената Србинка ги објавиле фографиите од повредениот српски фото модел.

Слични објави

„Свадбена забава на прасето Пепа“: Кети Пери се приклучува на актерскиот тим на популарната анимирана серија

Еспресо

Совети од Клиника „Жан Митрев“: Дислексија кај деца – како да им се помогне?

Еспресо

(Фото) Анџелина Џоли поаѓа во нова насока поради децата: „Ова е потфат на самохрана мајка, децата ме научија да живеам поинаку“

Еспресо

(Фото) Селена Гомез во суперсекси издание „уловена“ во Париз: На средба со Бруклин Бекам

Еспресо

Шер го организирала киднапирањето на синот: Само за да не се смири со снаата, но завршил на клиника за рехабилитација

Еспресо

Астро прогноза за четврток, 28 септември

Еспресо
Се вчитува....