Ознака : турчин

Ви Препорачуваме Лајфстајл

Објавени фотографии од српскиот фото модел која беше брутално претепана од својот дечко (ФОТО)

Igor
Тања Дукиќ која работи како фото модел во Истанбул, ѕверски била претепана од турски државјанин со кого живеела во последните две години, а сега се...