18.8 C
Скопје
22:30 - 19 мај, 2024

Ознака : турчин

Народ гледаСлајдер

(ВИДЕО) ТУРЧИН ПОСТАВИ НОВ ГИНИСОВИОТ РЕКОРД: Носот на Мехмед е долг речиси 9 сантиметри!

М.Р.
Мехмед Озурек, чиј нос е долг 8,7 сантиметри, изјавил дека кога бил дете, го исмевале поради тоа, но подоцна сфатил дека тоа е неговиот адут....
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Објавени фотографии од српскиот фото модел која беше брутално претепана од својот дечко (ФОТО)

Igor
Тања Дукиќ која работи како фото модел во Истанбул, ѕверски била претепана од турски државјанин со кого живеела во последните две години, а сега се...