34.8 C
Скопје
18:28 - 22 јули, 2024

Ознака : 9 сантиметри

Народ гледаСлајдер

(ВИДЕО) ТУРЧИН ПОСТАВИ НОВ ГИНИСОВИОТ РЕКОРД: Носот на Мехмед е долг речиси 9 сантиметри!

М.Р.
Мехмед Озурек, чиј нос е долг 8,7 сантиметри, изјавил дека кога бил дете, го исмевале поради тоа, но подоцна сфатил дека тоа е неговиот адут....