14.8 C
Скопје
02:41 - 28 септември, 2023

Џенифер Анистон (50) во црн кожен фустан: Појава за паметење! (ФОТО)

Џенифер Анистон се врати на црвениот тепих и изгледа неверојатно! Актерката се појави на премиерата на својот најнов филм „Мистериозно убиство“ во атрактивен кожен мини фустан.

Нејзиниот имиџ на убава девојка од Калифорнија цврсто се врати, со плава коса, бронзена кожа и природна шминка која ни го дава ултимативниот Анистон пакет!

profimedia

Таа среќно позираше со актерот Адам Сендлер и остатокот од актерската екипа на прославата на филмот, кој ќе биде прикажан на платформата Нетфликс на 14 јуни.

Џенифер го прослави својот 50-ти роденден во февруари, со забава на која присуствуваа ѕвезди како Кортни Кокс, Бред Пит, Гвинет Палтроу, Кејт Хадсон, и др.

profimedia

Оваа актерка му е верна на својот тим за мода и убавина, со кој работи долги години. Модните стилисти задолжени за Џенифер се Нина и Клер Халворт, а за нејзината коса веќе долги години се грижи фризерот Крис, кој е одговорен и за креирањето на иконската „Рејчел“ фризура пред толку години.

profimedia

Слични објави

(Фото) Џулија Робертс жената која освојува со насмевка се појави на ревија на Гучи во Милано

еспресо

Тајчи откри дека била жртва на сексуална злоупотреба: „Мислев дека тајната ќе ја однесам во гроб“

Еспресо

(Видео) Елена Велевска облече преубава венчаница, кој е младоженецот?

еспресо

Стресен е животот во Белата куќа, кучето на Бајден повторно искасало агент на тајната служба

еспресо

(Фото) Ана Ивановиќ влегува во славното друштво на тенисот, кариерата ја заврши пред седум години

еспресо

Филм за турнејата на Тејлор Свифт набргу ќе пристигне во кината во 100 земји

Еспресо
Се вчитува....