10.8 C
Скопје
21:17 - 28 февруари, 2024

Ознака : анистон

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ова е ковид-19! – Џенифер Анистон објави потресна фотографија од пријател на респиратор (ФОТО)

Еспресо
Актерката Џенифер Анистон објави фотографија од пријател кој бил хоспитализиран и со потресни зборови им се обрати на обожавателите. „Ова е нашиот пријател Кевин. Совршено...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ова хит-видео мора да го погледнете: Елен на комичен начин ѝ го честиташе роденденот на Џенифер Анистон

Еспресо
Холивудската ѕвезда, Џенифер Анистон, вчера наполни 51 година, а актерката која неодамна отвори Инстаграм профил, прими роденденски честитки од сите страни и од многу јавни...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џенифер Анистон искрено за неверството на Бред Пит: Бев во шок!

Еспресо
Холивудската актерка Џенифер Анистон призна дека била премногу бесна по разделбата со поранешниот сопруг, актерот Бред Пит, откако видела фотографии од одмор, на кој Бред...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џоли пијана ѝ се јавила на Анистон да ѝ каже дека Бред Пит ја изневерува

Еспресо
Повеќе од една седмица светот зборува за средбата на Џенифер Анистон и Бред Пит која се случи на 26-то доделување на SAG наградите, а сега...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Се смирија Бред Пит и Џенифер Анистон

Еспресо
Кога актерот на црвениот тепих го прашаа дали поранешната сопруга ќе му прави друштво на доделувањето на Оскари, тој се насмеа и зацрвени… Бред Пит...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Анистон објави фотографија од белиот фустан кој го носеше на доделувањето на наградите SAG како лежи на кадата наутро по церемонијата, а фановите се...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Новата фотка на Џенифер Анистон доби пет милиони лајкови – Погледнете ја и вие (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Анистон, која неодамна отвори профил на Инстаграм, не престанува да ги воодушевува фановите со своите објави. Славната актерка тоа повторно го направи обајвувајќи фотографија...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бред Пит освои Златен глобус, а ваква беше реакцијата на Џенифер Анистон (ВИДЕО)

Еспресо
Бред Пит освои „Златен глобус“ за улогата во филмот „Once Upon a Time in Hollywood“, а американските медиуми не престануваат да пишуваат за реакцијата на...
Uncategorized

Слават заедно: Џенифер Анистон и Бред Пит видени заедно (ФОТО)

Слободен печат
Иако се разведоа уште во 2005 година, денес се во добри односи. Бред Пит бил еден од повиканите на божиќната забава која во својот дом...
ЛајфстајлСцена

Џенифер Анистон објави фотка со кучето, сите гледаат во нејзините нозе (ФОТО)

Igor
Џенифер Анистон беше меѓу ретките ѕвезди кои немаа профил на Инстаграм, но откако го отвори, бројот на нејзините следбеници не престанува да расте. Со првата...