20.8 C
Скопје
01:20 - 18 јуни, 2024

Ознака : каже

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Здраво, Роберт Де Ниро сака да ви каже нешто! (ВИДЕО)

Еспресо
Славниот актер Роберт Де Ниро реши да се огласи по повод непредвидливата ситуација која го погоди целиот свет. Тој апелираше сите луѓе во светот да...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Харисон Форд ќе ви каже која е тајната за успешниот брак

Еспресо
Парот наскоро ќе прослави 10-годишнина од бракот, а заедно се речиси 18 години… Славниот актер Харисон Форд во интервјуто за магазинот „Parada“ беше прашан која...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џоли пијана ѝ се јавила на Анистон да ѝ каже дека Бред Пит ја изневерува

Еспресо
Повеќе од една седмица светот зборува за средбата на Џенифер Анистон и Бред Пит која се случи на 26-то доделување на SAG наградите, а сега...