33 C
Скопје
16:24 - 25 јуни, 2024

Ознака : пит

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Синот Пакс за Бред Пит: „Ти си ужасно човечко суштество, ни го направи животот пекол“

Еспресо
Синот на Бред Пит и Анџелина Џоли, Пакс (19) го нарече својот татко „зло од светска класа кој ги тера неговите четири мали деца да...
СветСлајдерСцена

„Падна“ договор меѓу Бред Пит и Анџелина Џоли: Назначен независен директор на францускиот замок

Еспресо
Бред Пит и Анџелина Џоли конечно го решија спорот околу заедничкиот бизнис. За тоа пишува Дејли Мејл. И 59-годишниот американски актер и 48-годишната актерка се...
СветСлајдерСцена

Бред Пит ѝ одговори на Анџелина Џоли за јавното понижување: „Нема да успее“

Еспресо
Јавната војна меѓу холивудските поранешни партнери Анџелина Џоли и Бред Пит продолжува. Овој пат камен на сопнување е Шато Миравал. Шато Миравал е лозје во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Тимот на Анџелина Џоли со нови шокантни обвинувања против Бред Пит: „Ја уценуваше да молчи за малтретирањето…“

Еспресо
Бред Пит тврди дека Анџелина Џоли тајно го продала својот дел од нивниот заеднички имот во Франција каде што имаат лозја. Сега пак, од таборот...
СветСлајдерСцена

Џенифер Анистон проговори за залудните обиди да забремени и за разделбата со Пит: „Сега е доцна, бродот веќе заплови…“

Еспресо
Актерката Џенифер Анистон, најпозната по улогата на Рејчел Грин во серијата „Пријатели“, даде искрено интервју за списанието Allure.   View this post on Instagram  ...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) „Испливаа“ фотографии од ФБИ со траги од насилство врз Џоли по кавга со Бред Пит

Еспресо
„Пејџ сикс“ објави фотографии од Анџелина Џоли со модринки на рацете кои глумицата ги добила како резултат на кавга со Бред Пит во приватниот авион...
СветСлајдерСцена

Брет Пит се однесувал како чудовиште, Џоли како негов заложник – ужасни детали од врската на двете ѕвезди

Еспресо
Страстите меѓу поранешните сопружници Анџелина Џоли и Бред Пит не стивнуваат. Имено, како што пишува Дејли Меил, Анџелина поднела обвинение против ФБИ под лажното име...
СветСлајдерСцена

Бред Пит нарекол едно од децата „колумбајновец“, а Анџелина „ја држел како заложник“ за време на кавгата: Нови детали од случајот на ФБИ

Еспресо
Порталот NBC објави нови детали од извештајот на ФБИ за конфликтот меѓу Анџелина Џоли и Бред Пит во приватен авион во 2016 година. Тогаш актерката...
СветСлајдерСцена

Анџелина Џоли го тужи ФБИ за затворање на случајот против Бред Пит

Еспресо
Анџелина Џоли поднесе тужба против ФБИ за продолжување на истрагата против нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит. Тужбата е поврзана со инцидент што се случил во...
СветСлајдерСцена

ПИТ ДЕЈВИДСОН ЗА ПРВПАТ ЈА НАРЕЧЕ КИМ КАРДАШИЈАН „ДЕВОЈКА“: Како реагираше Канје?

jasmina.kantardzieva
Комичарот на Saturday Night Live во едно неодамнешно интервју ја официјализираше својата врска со Ким Кардашијан, додека Канје беше забележан на вечера со девојка многу слична...