16.8 C
Скопје
15:40 - 27 февруари, 2024

Ознака : анистин

СветСлајдерСцена

Џенифер Анистон проговори за залудните обиди да забремени и за разделбата со Пит: „Сега е доцна, бродот веќе заплови…“

Еспресо
Актерката Џенифер Анистон, најпозната по улогата на Рејчел Грин во серијата „Пријатели“, даде искрено интервју за списанието Allure.   View this post on Instagram  ...