Џоли пијана ѝ се јавила на Анистон да ѝ каже дека Бред Пит ја изневерува

Повеќе од една седмица светот зборува за средбата на Џенифер Анистон и Бред Пит која се случи на 26-то доделување на SAG наградите, а сега кружат информации дека парот наводно уште пред тој настан се смирил, но дека сето тоа го кријат од јавноста.

Освен што странските медиуми се распишуваа за Бред и Џенифер, во фокусот повторно е и поранешната сопруга на Бред, Анџелина Џоли за која тврдат дека пијана ѝ се јавила на Џенифер и дека наводно ја предупредила на однесувањето на нејзиниот поранешен сопруг.

Како што пишуваат од магазинот „NW“, Анџелина под дејство на алкохол ѝ се јавила на Џенифер и ѝ оставила ниту малку пријатна порака на телефонската секретарка:

„Ѝ кажала дека Бред ја изневерува и дека тој никогаш нема да се промени“ – раскажал извор за споменатиот магазин па додал:

„Џенифер не ѝ поверува ниту за момент. Ова не е нивниот прв конфликт и единствено за што Џенифер моментално размислува е колку е жално тоа што децата на Анџелина мора да ја гледаат својата мајка во такво издание“ – заклучил изворот на крај.

Слични објави

Познатата актерка го посети Асанж во затвор „Јас го сакам, тој е добар човек“ (ВИДЕО)

Igor

СКРИЕНО ЗНАЧЕЊЕ: Зошто Меган и Хари го избраа името Арчи Харисон?

Igor

Емотивна исповед на Миле Кузмановски: Ќе беше жално да го оставам микрофонот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Младата пејачка Лина Пејовска со впечатлив и секси изглед на MAC во Белград (ФОТО)

Васко Спасоски

Марија Шерифовиќ се појави во пижами во „Ѕвездите на гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Обрнете внимание што јадете: Како мрсната и нездрава храна влијае врз мозокот

Еспресо

Остави Коментар

4 × 5 =

Слични објави

Одмор од соништата: НАЈПЛАТЕНИОТ холивудски актер со семејството во Италија (ФОТО)

Igor

Се сеќавате на АЛО АЛО? Еве како денес изгледа СЕКСИ КЕЛНЕРКАТА Ивет

Igor

ЦЕЦА СЕ ВРАТИ ВО ЖИТОРАЃА: Еве како изгледа куќата во која растела (ФОТО)

Igor

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Биковите се повлекуваат во себе, Раковите се збунети

Igor

Погледнете како да го поправите патентот за секунда само со помош на вилушка и уште 28 неверојатни трикови! (ВИДЕО)

Еспресо

Целата треперев пред него: Убавата Георгина за врската со Роналдо, а откри и што ја привлекло кај фудбалерот! (ФОТО)

Васко Спасоски