Ознака : пијана

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џоли пијана ѝ се јавила на Анистон да ѝ каже дека Бред Пит ја изневерува

Еспресо
Повеќе од една седмица светот зборува за средбата на Џенифер Анистон и Бред Пит која се случи на 26-то доделување на SAG наградите, а сега...
Лајфстајл Сцена

Оливија Вајлд била толку пијана што не се сеќавала на освојувањето на Оскар!

Igor
Оливија Колман изјавила дека „не се сеќава“ на освојувањето Оскар, бидејќи била премногу пијана. Колман која освои награда за најдобра актерка со улогата во филмот...