Оливија Вајлд била толку пијана што не се сеќавала на освојувањето на Оскар!

Оливија Колман изјавила дека „не се сеќава“ на освојувањето Оскар, бидејќи била премногу пијана. Колман која освои награда за најдобра актерка со улогата во филмот „Миленичка“, откри дека била „пијана“ кога го одржала својот незаборавен говор на церемонијата за доделба на Оскарите. Кога гостувала во емисијата The Graham Norton Show, Колман рекла: „На тоа не можам воопшто да се присетам“, додавајќи „Прекрасна работа за доделба на Оскарите е тоа што позади гледиштето се наоѓа бар, па сите се таму. Таму има стотина души што седат, па сите доаѓаат во барот да се напијат“.

Колман моментално ја промовира третата сезона на серијата „The Crown“ која се емитува на Нетфликс, во која ја наследи Клери Фој во улогата на Кралицата Елизабета Втора. Таа раскажала и непријатна случка во средбата со принцот Вилијам на една вечера. „Тоа не пројде добро“, рекла таа. „Го запознав и тој ме праша што работам, за момент подоцна да додаде дека всушност знае што правам“. Колман додала и дека го прашала дали ја гледал серијата на што тој одговорил „Не“.

Третата сезона на серијата „The Crown“ се прикажува на Нетфликс.

Слични објави

Водителката Миа Костова му кажа чао на „Бекстејџ“ (ФОТО)

Igor

Горди сме на нашиот мал Пикасо – Ана Ивановиќ објави емотивна семејна слика од својот дом (ФОТО)

Еспресо

Вака се сака своето момче: Погледнете какво изненадување му приреди Антониа на Иван (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кејти Пери и Орландо Блум открија кој ќе му биде кум на бебето

Еспресо

Марија Шерифовиќ ја преработи една од најубавите песни на Оливер Драгоевиќ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ова се ѕвездите од албанската естрада кои ќе постат во Рамазан

Igor

Остави Коментар

10 − осум =

Слични објави

Најубавите жени на светот одржаа лекција за совршен стил, но Зендаја ги украде погледите (ГАЛЕРИЈА)

Igor

ЦЕЛ БОДРУМ ГЛЕДА ВО НЕА: Северина во бикини е вистинска БОМБА (ФОТО)

Igor

Анастасија се исели од семејната куќа: Ќерката на Цеца фатена како внесува куфери во друга зграда (ФОТО)

Igor

Манекенка од Полска ги тетовираше очите, а сега може да остане потполно слепа: Човекот кој ја тетовирал направил грешка (ФОТО)

Еспресо

Мажи, ова е подарок за вас: Манекенката Цеце Георгиева позираше како од мајка родена! (ФОТО)

Зеленчук кој помага во хидратација на телото

Igor