26.8 C
Скопје
16:08 - 25 мај, 2024

Ознака : роберт де ниро

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Роберт де Ниро за смртта на внукот: „Бев во шок, тоа е грозно…“

Еспресо
Внукот на познатиот холивудски актер од Робер де Ниро, Леандро Де Ниро, беше пронајден мртов во својот стан на Менхетен минатото лето. Холивудскиот актер Роберт...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Се подготвува филм за Мирослав Илиќ со Роберт де Ниро во главна улога: „Ќерката на Де Ниро ги слуша песните на Мирослав“

Еспресо
Се подготвува филм за Мирослав Илиќ чија улога ќе ја толкува холивудската ѕвезда Роберт де Ниро. Легендарниот пејач Мирослав Илиќ ќе добие филм за неговиот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Децата на Де Ниро со морничава порака до асистенката која го тужи глумецот: „Ити, одвратно суштество…“

Еспресо
Поранешната асистентка на Роберт де Ниро, Греам Чејс, добила порака во која пишувало дека таа е „одвратно мало суштество“. Нејзините адвокати тврдат дека Чејс ја...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Роберт Де Ниро игра оро во Белград: „Сакав да видам како пулсира животот тука“

Еспресо
Роберт де Ниро на 80 години стана татко по седми пат со својата партнерка Тифани Чен (45), а моментно е актуелно неговото судење со поранешната...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Тифани Чен против асистентката на Роберт де Ниро: „Таа е опсесивна, психотична и опасна!“

Еспресо
Партнерката на Роберт де Ниро, Тифани Чен, вчера сведочеше во Федералниот суд во Њујорк, во случајот меѓу познатиот актер и неговиот поранешна помошничка Греам Чејс...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Роберт де Ниро за грижата околу петмесечната ќерка: „Не ја работам напорната работа…“

Еспресо
80-годишниот американски актер Роберт де Ниро призна дека не ѝ помага на својата девојка околу нивната новородена ќерка. За ова пишува Гардијан. Таткото на седум...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Роберт де Ниро го прослави 80-от роденден со вечера со ѕвезди во Њујорк: Еве кои сè беа на забавата

Еспресо
Некои од најзначајните личности во Холивуд се собраа во ресторан во Њујорк за да го прослават роденденот на Роберт Де Ниро. Актерот, кој наполни 80...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Партнерката на Роберт де Ниро искрено за вљубувањето: Еден филм ѝ го сменил животот

Еспресо
Девојката на американскиот актер Роберт де Ниро раскажа како се заљубиле. Тифани Чен (45) искрено зборуваше во ексклузивното интервју за CBS Mornings. Свршеницата на ѕвездата...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Партнерката на Де Ниро за болеста по породувањето: „Не можев да зборувам ниту да јадам“

Еспресо
Девојката на Роберт де Ниро, Тифани Чен, во своето прво интервју по раѓањето на нејзиното прво дете во април, а седмо дете на актерот, зборуваше...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Остра порака на ќерката на Роберт де Ниро до дилерите на дрога по смртта на нејзиниот син: „Вие го убивте“

Еспресо
На почетокот на неделата се појави вест која го потресе семејството на Роберт де Ниро. Леандро де Ниро Родригез, син на Дрена де Ниро и...