17.8 C
Скопје
13:40 - 27 февруари, 2024

Ознака : асистентка

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Тифани Чен против асистентката на Роберт де Ниро: „Таа е опсесивна, психотична и опасна!“

Еспресо
Партнерката на Роберт де Ниро, Тифани Чен, вчера сведочеше во Федералниот суд во Њујорк, во случајот меѓу познатиот актер и неговиот поранешна помошничка Греам Чејс...
ЛајфстајлСцена

Витни била злоставувана, но не од маж – Долгогодишната асистентка ја откри тајната која долги години морала да ја чува!

Igor
Легендарната пејачка Витни Хјустон со својот глас стекна култен статус, а со својот контроверзен начин на живот привлекуваше големо внимание. Ниту седум години откако почина,...
ЛајфстајлСцена

Тргна по стапките на Меган Маркл: Војвотката Кејт ја отпушти долгогодишната асистентка

Igor
Според пишувањето на британските медиуми, војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, ја отпуштила својата долгогодишна асистентка Софи Агњу откако таа се вратила од меден месец, па...
ЛајфстајлСцена

УШТЕ ЕДЕН ВО НИЗА! Легендарниот Роберт Де Ниро обвинет за злоставување!

Igor
Чејс Робинсон, поранешната асистентка на Роберт Де Ниро, го обвини актерот за „сексуална дискриминација, непријателско работно опкружување и вознемирување“, а како отштета бара 12 милиони...