16.8 C
Скопје
05:44 - 13 јуни, 2024

Ознака : долги

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Кортни Лав на својот Инстаграм профил ја објави фотографијата од венчавката од пред 28 години. Курт Кобејн и неговата сопруга Кортни Лав на почетокот...
ЛајфстајлСцена

Витни била злоставувана, но не од маж – Долгогодишната асистентка ја откри тајната која долги години морала да ја чува!

Igor
Легендарната пејачка Витни Хјустон со својот глас стекна култен статус, а со својот контроверзен начин на живот привлекуваше големо внимание. Ниту седум години откако почина,...