32.8 C
Скопје
19:55 - 22 јули, 2024

Ознака : 28 години

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Кортни Лав на својот Инстаграм профил ја објави фотографијата од венчавката од пред 28 години. Курт Кобејн и неговата сопруга Кортни Лав на почетокот...