15.8 C
Скопје
16:57 - 27 февруари, 2024

Ознака : откри

СветСлајдерСцена

ФОТО: Вереницата на Кристијано Роналдо има згодна сестра која дури сега и ја откри на јавноста

Еспресо
Вереницата на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез одлучи да ја покаже својата постара сестра, споделувајќи заедничка фотографија на Инстаграм… На Инстаграм профилот на Георгина Родригез се...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Тина Тарнер откри што и го спасило животот по злоставувањето, мозочниот удар и загубата на синот

Еспресо
Музичката дива Тина Тарнер, која стои зад најголемите хитови во историјата на музиката, и покрај славата немаше многу бајковит живот. Имала тешко детство, избегала од...
Секојдневие

ФОТО: Доктор откри трик кој спречува стаклата на очилата да ви се замаглуваат додека носите маска

Еспресо
Решението е прилично едноставно, се што ви е потребно е само еден обичен фластер… Сите кои носат диоптриски очила, додека носат маска на лицето, се...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Велат дека не успеала да го преболи Винсент Касел: Моника Белучи откри како изгледал нивниот брачен живот

Еспресо
Поранешниот сопруг на Моника Белучи, познатиот актер Винсент Касел сега ужива покрај 30 години помладата манекенка Тина Кунаки, а неодамна парот доби и дете. Моника...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Деми Роуз откри премногу – Позирање на Алпите какво што не сте виделе досега! (ФОТО)

Еспресо
Сензацијата од Инстаграм и моделот Деми Роуз често е главна тема на британските таблоиди, но и на социјалните мрежи се зборува за неа… Оваа бринета...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Рчи ли рчи: Шерифовиќ откри покрај кого спие! (ВИДЕО)

Еспресо
Околу животот на Марија Шерифовиќ се водат многу полемики, а таа поради тоа не се возбудува многу, туку живее на свој начин, нижејќи успех за...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Лив Тајлер откри зошто и е непријатно на концертите на нејзиниот татко – „Тој прави работи од кои се срамам!“

Еспресо
Лив Тајлер неодамна гостуваше во шоуто на Џими Кимел и зборуваше за својот живот во Лондон, децата, сопругот, а играше и игра со препознавање на...
Филм и ТВ

Бети Вајт откри како да доживеете стотка

Еспресо
Бети Вајт денес го слави 98-от роденден, а пред седум години таа влезе во Гинисовата книга на рекорди како актерка со најдолга кариера. Таа глуми...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Сиа откри на кој музичар му понудила секс без обврски

Еспресо
Светски познатата пејачка Сиа, долго не се појавуваше во јавноста без големи перики кои и го сокриваат лицето, а за нејзиниот приватен живот се знае...
Uncategorized

ОВА Е НЕЈЗИНАТА ГОЛЕМА ЖЕЛБА: Џеј Ло откри дека сака уште едно дете (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез за странските медиуми откри дека размислува за проширување на семејството. Имено, оваа 50-годишна дива за „People“ откри дека сака...