Tag : алпите

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Деми Роуз откри премногу – Позирање на Алпите какво што не сте виделе досега! (ФОТО)

Еспресо
Сензацијата од Инстаграм и моделот Деми Роуз често е главна тема на британските таблоиди, но и на социјалните мрежи се зборува за неа… Оваа бринета...