Ознака : касел

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Велат дека не успеала да го преболи Винсент Касел: Моника Белучи откри како изгледал нивниот брачен живот

Еспресо
Поранешниот сопруг на Моника Белучи, познатиот актер Винсент Касел сега ужива покрај 30 години помладата манекенка Тина Кунаки, а неодамна парот доби и дете. Моника...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

30 години помладата сопруга на Винсент Касел (53) изгледа како милион долари! Луѓето гледаат во неа како хипнотизирани! (ФОТО)

Еспресо
Тина Кунаки (22) има ќерка со актерот Винсент Касел (53), а иако има породување позади себе, успеала стомачните мускули да ги доведе до совршенство. Убавата...