17.8 C
Скопје
14:51 - 20 април, 2024

Ознака : моника Белучи

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Моника Белучи во Солун: Освојува со насмевката, љубезноста и самодовербата

Еспресо
Моника Бечучи ги освои сите погледи на црвениот тепих со својот говор на телото и насмевка – најубавиот накит што го носеше. Monica Bellucci enjoyed...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Моника Белучи и Тим Бартон вљубени и среќни во јавност: Актерката никогаш вака не блескала!

Еспресо
Актерката и режисерот силно се држеа за раце и изгледаа среќни.   View this post on Instagram   A post shared by Monica Bellucci fan...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Моника Белучи искрено за љубовта со Тим Бартон: „Запознав неверојатна душа“

Еспресо
Режисерот и актерката се во врска нешто повеќе од една година, а сега заедно работат и на филмот „Beetlejuice 2“. 58-годишната италијанска актерка и модел...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Моника Белучи и Тим Бартон во љубовен занес во Лондон: Романтична вечера за вљубените на зрели години

Еспресо
Актерката Моника Белучи и режисерот Тим ​​Бартон беа мета на папараците кои ги „уловија“ во Лондон како се држат за раце излегувајќи од ресторан каде...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Моника Белучи ја потврди врската со Тим Бартон: „Ова ретко се случува во животот, го сакам неговиот бајковит свет“

Еспресо
Италијанската актерка Моника Белучи даде долго интервју за магазинот „Elle France“ во кое потврди дека излегува со режисерот Тим ​​Бартон. „Што да кажам… Пред се,...
ЛајфстајлЛокумчеСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Дева Касел во суперсекси издание снима спот за Долче и Габана: Неверојатно личи на мајка ѝ Моника Белучи

Еспресо
Ќерката на Моника Белучи и Винсент Касел, 18-годишната убавица Дева Касел, влезе во објективите на фотографите во Рим во понеделникот на 29 мај, кога глумеше...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Моника Белучи влегува во актерски води: Ќе ја гледаме во серија на Нетфликс

Еспресо
Осумнаесетгодишната Дева Касел, ќерка на најубавата актерка Моника Белучи и нејзиниот поранешен сопруг, францускиот актер Винсент Касел, џепарлакот (кој е прилично висок) го заработува со...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Моника Белучи снима нов филм, ќе ја видиме со Мајкл Китон и Винона Рајдер

еспресо
Ворнер Брос моментално е во потрага по актерска екипа за филмот „Битлџус 2“ (Beetlejuice 2) кој се очекува да излезе на 6 септември 2024 година,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Фаталната Ева Грин е можна причина за разделба на Винсент Касел и Тина Кунаки: Ѝ го скрши срцето на Белучи, но и младата убавица ја изгустира

Еспресо
Поранешниот сопруг на Моника Белучи, Винсент Касел е повторно во центарот на вниманието откако се појави веста дека тој и младата убавица Тина Кунаки се...
СветСлајдерСцена

(Видео) Ќерката на Моника Белучи сензуална и секси во нова кампања: „Те сакам, љубов моја“

Еспресо
Ќерката на Моника Белучи и Винсент Касел, Дева Касел, глумеше во рекламна кампања за парфемот Долче Вајлет од линијата Долче на Долче и Габана. Линијата...