25.8 C
Скопје
14:54 - 28 мај, 2024

Ознака : моника Белучи

ЛајфстајлСцена

МОНИКА БЕЛУЧИ и на 55 години остава без здив (ФОТО)

Igor
Моника Белучи која во септември ќе наполни 55 години на својот инстаграм-профил објави една фотографија од магазинот „Soon“, со која ги воодушеви илјадниците нејзини обожаватели...