За неа годините се само бројки: Неверојатната убавина на Моника Белучи

Моника Белучи веќе со години освојува со својата безвременска убавина, а тоа може да се види и на нејзината најнова фотографија.

Огнената бринета со бујни облини го освои светот со улогата на Mалена, а со години се смета за една од најубавите жени во светот.

Сега повторно ги прикажа своите атрибути на провокативната фотографија на која позира во едноделен костим за капење.

Очекувано, фотката добила многу лајкови, а фановите на глумицата и порачале дека изгледа како божица.

Слични објави

Селин Дион ја отвори душата: Никогаш во животот не сум бакнала друг човек! (ВИДЕО)

Еспресо

ГАВАЗОВА предизвика колапс во Полихроно: ЗАДНИКОТ ВО ПРВ ПЛАН! (ФОТО)

Igor

БИВШИОТ СОПРУГ ОСТАР: Од Северина остана само името…

Igor

СЛОБОДЕН ПЕЧАТ – ИНТЕРВЈУ СО РАСТА: Раперот одговори во какви односи е со Ана Николиќ и откри дали таа ќе дојде на концертот во Скопје! (ВИДЕО)

Igor

Брчки поради мобилниот телефон – вистина или заблуда?

Еспресо

Горда е на своето тело: Пирс Бронсан и неговата сопруга уживаат на плажа (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

12 − 3 =

Слични објави

Прва заедничка фотографија од Тајланд: Анастасија и Ѓорѓе уживаат на базен, а нејзиниот израз на лицето многу кажува! (ФОТО)

Васко Спасоски

Погледнете ексклузивни снимки: Елена Велевска во новиот спот како Моника Белучи (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Откажана големата турнеја на Влатко Лозаноски во САД и Канада

Васко Спасоски

Актерот Милош Биковиќ ја освојува Русија: Неговиот последен филм постави рекорд во гледаност! (ВИДЕО)

Еспресо

Нема среќа во љубовта! Коки се разведе и од втората сопруга! (НЕ ОБЈАВУВАЈ)

Igor

ПАДНА НА СЦЕНА: Кристина Агилера се сопна, па продолжи како ништо да не било (ВИДЕО)

Igor