ДОСТА БЕА КАВГИ И СКАНДАЛИ: Јелена во студио, вака звучи нејзината нова песна (ВИДЕО)

Веќе подолг период Јелена Карлеуша ја следат скандали, кавги со медиумите и колегите, приватни драми и болката по смртта на нејзината мајка.

Особено по смртта на Дивна, Јелена како да се повлече од својата работа и само настапуваше. Но, овојпат реши дека конечно е време да ги изненади своите обожаватели со нов материјал.

Најавата за новата песна ја објави на Инстаграм, а она што сите го забележаа е дека многу се разликува од она што досега беше препознатливо за неа.

View this post on Instagram

Pretvorilo se srce u kamen…

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Слични објави

Bottlecap challenge: За да го отвори капачето, РАМОС не употреби ни нога, но ни рака (ВИДЕО)

Igor

Хајди Клум растури: Кралицата на Халовин повторно со најдобар костим (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Душко Тошиќ веќе не ја следи Карлеуша на Инстаграм: Објави фотографија со друга жена

Igor

Џастин Бибер го „запали“ Твитер: По пет години го објави новиот албум (ВИДЕО)

Еспресо

Во панталони пред матичар? – Пристигна нова мода! (ФОТО)

Igor

Марија Шерифовиќ лута на Македонците (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

10 + 12 =

Слични објави

Почина познатиот актер, ѕвездата на „Брејкинг Бед“ и „Tвин Пикс“

Igor

Сите се смеат на Сораја поради тоа што го напишала на фотографијата од Париз (ФОТО)

Васко Спасоски

ГЛЕДАТЕ ЛИ НЕШТО ЧУДНО? Инфлуенсерката фатена во ОЧИГЛЕДНА ИЗМАМА!

Igor

Меган и Хари се збогуваа со фановите: Од утре се затвора инстаграм-профилот на Сасекс Ројал

Еспресо

Уште еден доказ дека кралското семејство за Меган и Хари е веќе минато!

Еспресо

Каков прв впечаток оставате? Јарците се неодоливи, Скорпиите директни, а Вагите…

Igor